Hierarchia Układów Pokerowych

100% Nawet do 600$ lub 30$ na grę Największa strona pokerowa z turniejami o niskich wpisowych. Zagraj w pokeraPolskie pokerroomy Inne Rodzaje Pokera Nie możesz połapać się w tym, co bije co w pokerze? Sprawdź poniższą listę wszystkich pokerowych układów w kolejności od najmocniejszego do najsłabszego.

Dowolnych pięć kolejnych kart w różnym kolorze. As może być liczony jako karta najniższa lub najwyższa. Nasz przykład przedstawia strita z piątką jako najwyższą kartą, który jest najniższym możliwym stritem.Trójka Trzy dowolne karty o tej samej wartości. Nasz przykład przedstawia trójkę asów, gdzie pozostałe karty to król i dama. Jest to najwyższa możliwa trójka.Dwie pary Dwie dowolne karty o tej samej wartości oraz dwie inne karty o tej samej wartości.

Nadal jesteś zdezorientowany? Typ rękiPrzykładWyjaśnieniePoker Królewski Strit od dziesiątki do asa, gdzie wszystkie pięć kart jest w tym samym kolorze. W pokerze wszystkie kolory mają jednakową wartość.Poker Każdy strit ze wszystkimi pięcioma kartami w tym samym kolorze.Kareta Dowolne cztery karty o tej samej wartości.

Dowolne dwie karty o tej samej wartości. Nasz przykład przedstawia najwyższy możliwy układ z parą.Wysoka karta Każdy układ niebędący jednym z układów wyżej podanych. Nasz przykład przestawia najlepszy możliwy układ z wysoką kartą. Najlepsze strony pokerowe online Premia 600$ 100% Nawet do 600$ lub 30$ na grę Premia 600$ 100% Nawet do 600$ lub $100 i biletach

Dowolnych pięć kart w tym samym kolorze . Najwyższa karta z pięciu decyduje o wartości koloru. Nasz przykład przedstawia kolor z asem jako najwyższą kartą, który jest najwyższym możliwym kolorem.Strit

Nasz przykład przedstawia najwyższe możliwe dwie pary, asy i króle. Najwyższa para decyduje o wartości dwóch par.Para

Jedynym układem, który biją dwie pary, jest jedna para. Czy “wszystkie czerwone” lub “wszystkie czarne” biją strita? “Wszystkie czerwone” oraz “wszystkie czarne” niczego nie biją i nic nie znaczą w pokerze. Aby mieć kolor w pokerze, musisz mieć pięć kart tego samego koloru – oznacza to pięć pików, kierów, trefli lub karo. Karty w jednym, fizycznym kolorze, w pokerze nic nie znaczą.

Jeśli dwóch graczy ma tę samą karetę (gdy kareta składa się wyłącznie z kart wspólnych), wyższa piąta karta decyduje o tym, kto wygrywa pulę.Full Dowolne trzy karty o tej samej wartości oraz dwie inne karty o tej samej wartości. Nasz przykład przedstawia fulla “asy na królach”, który jest wyższy od fulla “króle na asach”.Kolor

Dodatkowe wytłumaczenie układów pokerowych: Hierarchia układów pokerowych – FAQ Jest to jedna z najczęstszych pomyłek. W rzeczywistości kolor (pięć kart z tego samego koloru) zawsze bije strita (pięć kart w kolejności numerycznej). Poker, który składa się pięciu kolejnych kart tego samego koloru, bije obydwa te układy. Co jest lepsze – dwie pary czy trójka? Trójka zawsze bije dwie pary.

https://topcasinosonline.pl/